پارسی
ٍٍEnglish
العربی
 
پروتزهای زیبایی cosmetic prosthotics
٢٢  دی , :

پروتزهای زیبایی cosmetic prosthotics ساخته شده در کلینیک مرکز امپوتاسیون ایران مانندپروتز زیبایی بینی .گوش.انگشت.پروتز زیبایی دست و پا و پروتز زیبایی چشم و غیره زیبا و بسیار شبیه عضو مقابل است . بر روی ان در صورت لزوم مو کاشته می شود و تمام چین وچروکهای پوست و بافت کاملا مانند پوست طبیعی تعبیه می گردد . تمام پروتزهای زیبایی ضد اب بوده یعنی بدون در اوردن ان شما می توانید استخر بروید دریا بروید و شنا کنید و به راحتی حمام نمایید .

برخی از پروتز های زیبایی مانند پروتز زیبایی گوش به وسیله چسب مخصوص و برخی دیگر مانند پروتز های زیبایی دست و پا وانگشت با استفاده از سیستم تعلیق زوی بدن نسب می شود.

پروتز های ساخته شده در کلینیک مرکز امپوتاسیون ایران در سطح دنیا معروف و بی نظیر بوده به طوری که بیماران مختلفی از کشورهای دنیا مانند عراق و مالزی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و از کشورهای اروپایی و امریکا برای گرفتن

پروتز زیبایی به این کلینیک مراجعه می نمایند

 

شکم بارداری سیلیکونی

شکم بارداری باقرارگرفتن روی بدن وشکم خود می توانید هر کسی را گول بزنید این شکم زنان باردار با کیفیت بسیار خوب شبیه بافت پوست بدن انسان می باشد شکم قلابی بارداری بسیار راحت و به رنگ پوست بدن است.

در حال حاضر افرادی که آنرا خریداری می کنند بیشتر شامل خانم هایی است که از رحم های اجاره ای استفاده می کنند و نمی خواهند دیگران از این موضوع باخبر شوند وبا قراردادن این شکم های بارداری ئانمود به حامله بودن می کنند این شکمهای بارداری مصنوعی می توانند بصورت پیش ساخته و یا با قالب گیری از خود فرد ورنگ آمیزی ثانویه باشد.

 

 

 

 

www.amputee.loxblog.ir

۰۲۱۸۸۷۶۳۰۱۷

09363644476فقط واتس آپ پیغام دهید

پروتزسینه و نحوه نگهداری از آن

افرادی که از پروتز سینه استفاده می کنند خانم هایی هستند که یا دچار بیماری مثلا" سرطان سینه شده و جراحان به این نتیجه می رسند که عضو مربوطه را بردارند که در اصطلاح پزشکی آن را ماستکتومی میگویند ویا پروتز سینه را با هدف زیبایی استفاده می نمایند که در این حالت از پروتزهایی استفاده میشود داخل بدن توسط جراحی قرار داده میشود و به آنها پروتزهای داخلی میگویند. این پروتزها توسط جراحان محترم عمومی و یا جراحان پلاستیک در زیر پوست در ناحیه سینه قرار داده می شود.

صرف نظر از اینکه پروتز سینه داخلی یا خارجی باشد، دارای سایزهای مختلفی است و از جنس سیلیکونی میباشد که از لحاظ وزن به عضو طبیعی بدن که قبلا” جراحی و برداشته شده خیلی نزدیک است . در صورت عدم استفاده از پروتز سینه در افرادی که قبلا" عضو سینه خود را جراحی و برداشته اند در دراز مدت می توانند تاثیرات خفیفی را در انحرافات ستون فقرات ایجاد نماید. پروتز سیلیکونی که در داخل بدن توسط جراحان ، جاسازی و قرار داده شده است هرچند سال یک بارحدود ده تا پانزده سال بسته به کیفیت و نوع پروتزباید تعویض گردد ودرصورت عدم تعویض آن احتمال بروز سرطان را افزایش میدهد زیرا پس از آن زمان پروتز فاسد می گردد

پروتزهای سینه خارجی که در داخل لباس قرار گرفته و استفاده می گردد به دلیل داشتن یک پوشش نایلونی بسیار راحت تمیزمی گردند و در صورتی که هر بار بخواهیم آنرا تمیز نمائیم می توانیم با یک دستمال که معمولا" در هنگام خرید در داخل جعبه پروتز قرار دارد ، پروتز را تمیزودر صورتی که بیمار زیاد عرق می کند می توانیم پس از تمیز کردن آن با الکل طبی آنرا ضد عفونی نیز نمائیم و دوباره پروتز سینه را در داخل لباس قرار دهیم . بر خلاف پروتزهای خارجی، پروتزهای داخلی را به راحتی نمیتوان تعویض نمود و تعویض آن نیاز به خرید یک پروتز جدید با قیمت بالاتر و هزینه های بیمارستانی و اتاق عمل وهزینه مربوط به جراح می باشد ولی پروتزهای خارجی را میتوان با هزینه و بودجه بسیار کمتر خریداری وبراحتی تعویض کرده و نیازی به اتاق عمل و حضور پزشک معالج نیست . عمر مفید پروتزها ی خارجی دو تا سه سال بسته به نوع ، مارک و کیفیت آن می باشد . منظور از پروتزهای خارجی اینست که اینها در خارج از بدن و درون لباس قرارداده می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

18/8/93


 بازگشت